Společně a za dobrou věc. Pomáhejte s námi.

V sobotu 13. června 2020 se uskutečnil první ročník našeho projektu „Pomáhejte s námi“. Pro první ročník jsme po delším výběru zvolili Nadaci Naše Dítě, která pomáhá dětem týraným, zneužívaným, mentálně i fyzicky handicapovaným, opuštěným a dětem, které se ocitnou v obtížné životní situaci již od roku 1993.

Na tuto akci jsme pozvali naše dlouholeté klienty, jejich rodinné příslušníky, děti, přátelé a známé. Na místo dorazila taky Maruška s rodinou. Maruška trpí spinální svalovou atrofií ll. až lll. typu. Přesto je to moc šikovná holka, má spoustu zájmů a koníčků, chodí do školy a užívá si výlety do přírody. Ve škole ji nejvíc baví matematika, fyzika, chemie a přírodopis a v budoucnu by se chtěla těmto oborům věnovat, pokud to její zdravotní stav dovolí. S přepravou je to samozřejmě trochu složitější. Je třeba přepravit Marušku, vozíček a další věci a také celou její milovanou rodinu.

Naše společnost se rozhodla Marušku podpořit a na dobročinném pochodu Divokou Šárkou se vybralo na pomoc Marušce úžasných 23.000 korun. Firma potom darovala částku 50.000 korun. Vybraný příspěvek pomůže k nákupu nového prostornějšího vozu. Všichni přispěvatelé od nás navíc dostali dárkem sportovní funkční triko.

Následně jsme společně vyrazili na pochod Divokou Šárkou. Užili jsme si krásnou slunnou sobotu v přírodě a zároveň jsme pomohli někomu, kdo to má v životě o poznání složitější.

Děkujeme všem zúčastněným a budeme se těšit na další podobné akci zase na viděnou.

GoogleGoogle