Jsou výhodné úvěry (hypoteční, spotřebitelský apod.) definitivně minulostí?

Zdaleka ne! Ještě do 30. září 2018 si můžete stihnout sjednat hypotéku za výhodnějších podmínek. Další možností, jak uspořit, jsou dopředné garance sazeb až 24 měsíců dopředu!

Bojíte se růstu úrokových sazeb nebo již patříte mezi ty, kteří ho využívají ve svůj prospěch? Využijte i vy současnou situaci s vývojem úrokových sazeb ve svůj prospěch! Využíváte hypoteční úvěr, úvěr ze stavebního spoření či jiný spotřebitelský úvěr? Máte v plánu svoji hypotéku doplatit dříve než za 10, 20, 30 let které vám ještě zbývají? Máte rádi přehled? Vadí vám, když vám peníze utíkají? A hledáte rádi úspory? Či takový úvěr plánujete nebo Vám končí fixace % sazby v období 2/2018 – 3/2020, tedy v následujících 25 měsících?

Pak se Vás tato informace více než týká! Chtěli bychom Vás informovat, že 12. června zasedala rada České národní banky a zpřísnila podmínky pro poskytování hypotéčních úvěrů. Nové podmínky budou platit od 1. října 2018. Bankovní trh na toto bude reagovat následně právě opětovným zvyšováním % sazeb, tak, jak jsme mohli pozorovat v uplynulých měsících již několikrát.

Využijte dopředné garance % sazeb až 24 měsíců dopředu! V tomto případě ještě více než kdy jindy platí, že čas jsou peníze. Nečekejte až se úroky zvednou a domluvte si co nejdříve schůzku se svým konzultantem, abyste mohli využít stále ještě nízkých úrokových sazeb! Navštivte nás, ukážeme vám jak využít dopředných sazeb, chytré hypotéky, doplňkové části či mimořádných splátek ve svůj prospěch.

Jsme smluvním partnerem Broker Trust a.s., největším zprostředkovatelem úvěrů v České republice. Spolupracujeme se vzdělávací institucí univerzitního typu, se Školou Financí CZ.

Máte zájem, ale nemáte kontakt na svého konzultanta?
Napište nám na hypocentrum@richlife.cz nebo zavolejte na 222 268 943, obratem vás budeme kontaktovat a domluvíme si s Vámi schůzku.

GoogleGoogle