Plyn, elektřina, voda

Opravdu neplatíte více než musíte?

Elektřina a plyn za skutečně férovou cenu je projekt, na kterém je náš zisk opravdu minimální. Demonstrujeme na něm, že finanční konzultace jsou obor, kterému rozumíme. Neustále hledáme pro naše zákazníky nové cesty, jak se dá ušetřit!


Věděli jste, že šetřič vody za cca 100 Kč Vám ušetří až 85 % spotřeby vody? A když si to spočítáte za rok, vyjde Vám úspora i 4 800 Kč?


A když spojíte úspory z různých oblastí, už je to na Vašem rozpočtu znát! Tak se díváme na věci. To je naše filozofie.

 
 
 
 
 

„Že se dá ušetřit na elektřině a plynu jsme věděli, bohužel zorientovat se na trhu a vybrat nejlepšího DODAVATELE je velmi složité. Zkoušeli jsme i různé srovnávače na webu, ale i zde jsme měli pocit, že je to obchodní taktika jednoho z prodejců - obecně hlavních hráčů na trhu. Pak jsme se dostali k nabídce RICHLIFU a jeden ze zakladatelů nám to ukazoval na příkladu svého domu. Dávalo nám to smysl. Uspoříme ročně průměrně 30 %.“

Markéta W., Kralupy nad Vltavou

Tato modelová situace nepředstavuje obchodní nabídku společnosti Rich Life Consulting, s.r.o., ve smyslu § 1732 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb. občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů, a jejím přijetím nevzniká mezi společnosti Rich Life Consulting, s.r.o., a druhou stranou závazkový právní vztah. Veškeré údaje, ceny a vyobrazení jsou nezávazné a mají pouze informativní charakter.