Škola Financí CZ je garantem kvality vzdělávání našich zaměstnanců

Zveřejněno: 10. ledna 2017 

Kvalitní vzdělávání pokládáme za klíčové. Proč jsme si vytvořili vlastní školu? A proč je Škola Financí CZ již samostatnou firmou. 

Od začátku, kdy jsme začali profilovat značku RICHLIFE, nám byla jasná jedna věc: To, čím se chceme odlišit, je kvalitní vzdělávání našich konzultantů v oblasti financí a díky tomu mít výbornou orientaci na finančním trhu. A protože na trhu jsme postrádali instituci, které bychom se svěřili, rozhodli jsme se „postavit“ školu vlastní, Školu Financí CZ. Proto také sídlíme na stejné adrese.

Časem se díky zájmu ze strany veřejnosti Škola Financí CZ zcela oddělila od společnosti Rich Life Consulting s.r.o. a vytvořila ucelený vzdělávací program pro odborníky i veřejnost. V současné době jsme tedy již dvě nezávislé firmy. 

Zdroj: Škola Financí CZ

 

Školu Financí CZ navštěvují laici i odborníci

Škola Financí CZ je vzdělávací instituce, která zvyšuje finanční gramotnost široké veřejnosti prostřednictvím seminářů, na které se může přihlásit kdokoliv. Na nezávislost Školy Financí CZ dohlíží Etická komise v čele s doc. Karlem Olivou, Dr., bývalým ředitelem Ústavu pro jazyk český Akademie věd ČR.

Chci vědět více o vzdělávání ve Škole Financí CZ

doc. RNDr. Karel Oliva, Dr. na semináři Školy Financí CZ, Zdroj: Škola Financí CZ

"Naučil jsem se spoustu věcí o tom, jak zacházet s penězi. Je asi pravda, že odděleně vzato to byly do značné míry drobné jednotlivosti. Ale užitečnost Školy Financí CZ je v tom, že těch jednotlivostí bylo mnoho – a tomu odpovídá i výsledný efekt," říká Karel Oliva.

Celý článek s garantem za nezávislost Školy Financí CZ zde