Poskytujeme služby finančního konzultanta

Zveřejněno: 8. ledna 2017 

Nejsme finanční poradci. Vysvětlíme Vám rozdíly. Především pochopíte, jak podstatné jsou kvalitní vzdělávání a etické principy. Nejsme ani pojišťováci, máme široké portfolio služeb a vyvíjíme i vlastní služby.

Lidé se nás občas ptají: Jste další finanční poradci? Dobře této otázce rozumíme, protože zkušenosti se světem finančního poradenství jsou bohužel nepříliš dobré. Nejpalčivější problém českého trhu finančních služeb je především velmi snadný vstup do oboru, který nemusí být podmíněn žádnými znalostmi.

Naproti tomu finanční konzultant je v našem pojetí na slovo vzatý odborník, který se stále vzdělává, aby měl perfektní přehled o finančním trhu. Všichni naši konzultanti proto musí projít Školou osobních financí (více o vzdělávací instituci Škola Financí CZ).

Jdeme nad rámec toho, co nám ukládá zákon. Foto: Shutterstock

A především naši konzultanti na rozdíl od „poradců“ nesou odpovědnost za rady, které Vám - zákazníkovi poskytnou! To vše totiž zahrnuje náš etický kodex, kterým se musí všichni naši konzultanti řídit, a z kterého vyplývají i přísné sankce. Jdeme tak iniciativně nad rámec toho, co nám ukládá zákon.

Základním principem každého podnikání je spokojenost zákazníků. Máme stovky spokojených zákazníků, pro které pracujeme již více než 15 let, a kteří neváhají nás osobně podpořit a doporučit svým známým či přátelům. 

Bohužel, obor jako takový nemá díky některým firmám dobré jméno. Jsme si proto vědomi toho, že musíme dělat maximum pro svou transparentnost.

Foto: Shutterstock

A proto máme kromě etického kodexu i horkou linku přímo na vedení společnosti, kde se můžete zeptat na nejasnosti či si přímo stěžovat na práci některého našeho konzultanta. Doufáme však, že budete spokojeni a zavoláte nám, abyste nás pochválili.

Také slýcháme dotazy typu: Jste další pojišťováci v řadě?

Pokud budete hledat nejvhodnější pojištění, rádi Vám poradíme. Není to však podstatou naší práce. Primárně řešíme, jak Vám peníze ušetřit, či naopak zhodnotit. Nabízíme široké spektrum služeb, včetně vlastních produktů jako například levnější energie a plyn.