Akce

Akce pořádané naší společností

RICH LIFE POCHOD

Společně a za dobrou věc.

Pomáhejte s námi!

Jak?

Pro první ročník projektu „Pomáhejte s námi“ jsme po delším výběru zvolili Nadaci Naše Dítě, která pomáhá dětem týraným, zneužívaným, mentálně i fyzicky handicapovaným, opuštěným a dětem, které se ocitnou v obtížné životní situaci již od roku 1993.

Kdy a kde?

Sraz v sobotu 13. června 2020 před prostory naší společnosti na adrese Evropská 689/213, Praha 6. Zde proběhne setkání se zástupci z nadace s kasičkou. Následuje pochod Divokou Šárkou (Šáreckým údolím), každý svým tempem, se zastávkami na občerstvení.

Pro koho?

Pro Vás, naše dlouholeté klienty, Vaše rodinné příslušníky, děti, přátelé a známé.

S sebou?

Sportovní oblečení, piknikovou deku a něco k zakousnutí, 50 Kč/dospělá osoba.

Příspěvek?

Formou zápisného min. 50 Kč za dospělou osobu, jinak libovolně. Celkovou vybranou částku Rich Life zdvojnásobí a ta následně poputuje na dobrou věc. Dárkem od nás dostanete památeční sportovní funkční triko.

V rámci 1. ročníku charitativní akce společně pomůžeme Marušce (14 let) z Netolic k lepší mobilitě. Námi vybraný příspěvek pomůže k nákupu nového prostornějšího vozu. A co nám o sobě Maruška napsala?

Jmenuji se Maruška a je mi 14 let. Se svými rodiči a starší sestrou Alenkou bydlíme v bytovém domě v jižních Čechách. Když jsem začala chodit, rodiče si všimli, že neustále zakopávám a chtěla jsem nosit. Po několika nepříjemných vyšetřeních mi byla zjištěna pro nás všechny dosud neznámá diagnóza – spinální muskulární atrofie ll. až lll. typu, která se řadí mezi nemoci nervového systému. Je to onemocnění vrozené, při kterém dochází k úbytku svalové hmoty.

Vzhledem k mému handicapu se potýkám s mnoha bariérovými problémy. Před třemi lety jsem úplně přestala chodit a pohybuji se na mechanickém vozíku, což je problém nejen v terénu, ale také u nás doma v bytovce. Do školy a na procházky jezdím na speciálně upravené tříkolce, kterou jsem si moc oblíbila a jsem na ní alespoň trochu v pohybu.

Mám moc ráda přírodu a zvířata. Ve škole mě nejvíc baví matematika, fyzika, chemie a přírodopis. V budoucnu bych se chtěla těmto oborům věnovat, pokud mi to můj stav dovolí.

Když jedeme někam na výlet, je to velká výprava. Všechny mé stroje musíme dostat do auta, které musí být velké a prostorné. Navíc příští rok dokončím základní školu a rodiče mě budou vozit každý den do školy do jiného města. Naše staré auto už dosluhuje, a proto potřebujeme nové. Na nové auto šetříme, ale ještě nám chybí 200 000 Kč.

Pochod cca 5 km

Plánovaný čas na pochod 10:00 – 15:00, včetně přestávek na občerstvení.

Jak se na akci přihlásit

Svou účast nám potvrďte na email info@richlife.cz nebo telefonicky na čísle 222 268 943, popřípadě kontaktujte svého konzultanta.

Galerie fotek

GoogleGoogle